Nieuwe Circle of Trust herfst/winter collectie 2026 bij LEEF
Het nieuwe seizoen mag beginnen! De nieuwe herfst/winter collectie 2026 van Circle of Trust is binnen bij LEEF en er zit weer heel veel moois tussen. Warme kleuren, fijne materialen en stoere items die je gemakkelijk met elkaar combineert. Precies waar we Circle of Trust zo leuk om vinden.
Nieuwe kleuren voor het najaar
In de nieuwe collectie zien we prachtige warme en natuurlijke tinten terug. Denk aan Coffee Bean, Café Noir, Hidden Sand en beige, afgewisseld met onder andere blauw en het warme Baroque Red. Kleuren die helemaal passen bij het najaar en bovendien makkelijk met elkaar te combineren zijn.
Van een mooie blouse op je favoriete jeans tot een warme knit, sweat of jas: met een paar nieuwe items geef je je garderobe meteen een frisse herfstupdate.
Van jeans en broeken tot blouses en jassen
Circle of Trust is natuurlijk bekend geworden met denim en jeans met een fijne pasvorm, maar inmiddels is de collectie veel breder. Ook dit seizoen vind je bij LEEF weer broeken, blouses, sweaters, gilets en jassen van Circle of Trust.
Juist de combinatie maakt deze collectie zo leuk. Een stoere broek met een vrouwelijke blouse, een comfortabele sweat op denim of een mooi gilet als extra laag wanneer het buiten wat frisser wordt. Veel items kun je zowel casual als wat gekleder dragen.
Circle of Trust: eigentijds en lekker draagbaar
Wat ons betreft zit de kracht van Circle of Trust vooral in kleding die bijzonder genoeg is om op te vallen, maar tegelijkertijd heel draagbaar blijft. Mooie details, goede pasvormen en kleuren en prints waarmee je eindeloos kunt combineren.
De Circle of Trust herfst/winter collectie 2026 is inmiddels volop binnen bij LEEF. En zoals altijd komt niet alles tegelijk, dus houd onze collectie in de gaten: er blijft de komende tijd nog meer nieuws binnenkomen.
Bekijk de nieuwe Circle of Trust collectie online bij LEEF of kom gezellig langs in onze winkel aan de Hoofdstraat 50 in Meppel.